Комплексне правове супроводження репродуктивних технологій і сурогатного материнства

Наша компанія має великий досвід роботи в сфері правової підтримки медичних установ в сфері репродуктивних технологій, супроводження програм сурогатного материнства. ЮК «Юбікон» є членом Української асоціації репродуктивної медицини і здійснює юридичну підтримку Асоціації. Наші фахівці глибоко розуміють специфіку реалізації діяльності в сфері ДРТ і мають винятковий досвід, що дозволяє пропонувати клієнтам практичні рішення для успішної реалізації поставлених завдань.

Робота клініки репродуктивної медицини має деякі відмінності і специфіку, яка вимагає відповідного документального забезпечення з метою належного врегулювання фактичних відносин між клінікою і пацієнтами, а також для захисту прав та інтересів медичного закладу.

Базове документальне забезпечення клініки репродуктивної медицини зазвичай включає в себе розроблення і впровадження таких документів:

  1. Договори з пацієнтами в залежності від розробленої клінікою і обраної пацієнтом програми
  2. Форми медичної документації, обов’язкові для застосування у відповідності до чинного законодавства, адаптовані до інтересів конкретного медичного закладу.
  3. Форми медичної документації, необов’язкові для застосування відповідно до чинного законодавства, проте необхідність застосування яких випливає з інтересів конкретного медичного закладу.
  4. Крім того, в разі співпраці клініки з іноземними пацієнтами за посередництва агентств, також виникає необхідність розроблення відповідного договору з агентством.

Конкретна схема роботи і необхідні документи розробляються з урахуванням інтересів клініки для вироблення прийнятного механізму роботи.

Також, при необхідності, може здійснюватися робота з юридичного супроводження укладання договору між пацієнтами і сурогатною матір’ю, сприяння у погодженні між сторонами договору всіх істотних умов, медіація в разі необхідності врегулювання спірних ситуацій.